Wednesday, December 30, 2009

Tallinn-Tartu lennuliin

Avies proovib Tallinnast Tartusse lendama hakata. Skeptikud on tagajalgadel, et ikka aega võtab ja kallis ning ebamugav. Mina nende hulka ei kuulu ja arusaadavalt ma ei ole objektiivne lendamise suhtes. Seega olen vaimustunud, et leidub inimesi, kes kõigest hoolimata üritavad uusi turge avada. Edu neile selles! Siiralt!

Miks lennata Tartusse? Auto, bussi ja rongiga saab ju ka.
Esmalt autosõit... autoga üldiselt on lahe sõita. Aga kui pead seda tegema Tartu mnt-l ja tipptundide ajal, on see jube väsitav. Samuti ei saa saa midagi muud samal ajal teha ja on suur tõenäolisus, et kui sa ise viga ei tee siis võib keegi hull või loom sulle otsa põrutada. Olen kindel, et igapäevaselt on kümneid "close call" olukordi maanteel. Auto parkimisega on samuti probleeme ja see on siga kallis (lennujaamas).
Sõidame siis bussiga... ajakulu on märgatavalt suurem, samas on see üks mõistlikumaid valikuid aga tülikas kui sul on näiteks pagasit ja proovid bussijaamast lennujaama saada Tallinnas.
Võtame rongi... harv graafik aga mugavuse osas fantastiline.
Kokkuvõttes igal viisil on omad eelised ja lendamise osas on eelisteks aja sääst, eriti sobiv kui jätkad lendu kuhugi mujale, turvaline võrreldes autoga. Kindlasti leidub grupp inimesi, kes valivad lendamise isegi kui see on kallim ja kokkuvõttes ei pruugi igasuguste turvakontrollidega kokku aega säästa. Ise lendan meeleldi, sest see on üks turvalisemaid viise kuidas kiiresti ühest kohast teise saada.


Bookmark and Share

No comments: