Monday, November 03, 2008

Eesti Õhk Saarlastele ei sobi

Vähemalt nende lennuplaan. No mis ma oska kosta, järgmine eesti firma tõmbab omale vett peale? Eesti väiksusest tingituna võib aga jälle tekkida survegrupp, mis suudab mõju avaldada muutuste läbiviimiseks.
Saarlane vahendab, et asi on jõudnud pöördumiseni. Asjalik kodanikualgatus. Teadupärast on maavalitsused riigi esindajad maakondades. Samas mõnes maakonnas maavalitsus teatud isikute tasemel käitub hoopis nagu maakonna esindaja riigis. Avies lendas aastaid õige suurusega lennukiga Kuressaarde ja täituvus oli mõistlik.

Kas nüüd EA paindub ja vastab saarlastele? Kas EA lükkab tulejoonele oma PR inimese või võtab juhataja tasemel tule endale? Liini avamisel oli juhtkond igatepidi kohal ja shampuseklaase kokku klõpsimas. EMT oma minutipõhisusega lükkas PR tibi tulle, SEBil olid panused veidi suuremad, seal tegeles vabandamisega päälik. Kuidas öelda... EA-l võiks olla mune vastata saarlastele konkreetse valdkonna juhi suu läbi. Elame näeme.

Blogi kommentaaris märgib saarlane, et lennuk oli puupüsti täis. St kas siis küsimus pole mitte järjekordse näitega, kus turumajandus oma nõudlusega sõidab teatud ringkonna vajadustest (tegelikult harjumustest) üle? Kas Kuressaare lennuliin kuulub saarlastele?

No comments: